Svatební fotografie

Vaše svatba je jedinečným okamžikem plným lásky, radosti a emocí. Jako svatební fotograf se specializuji na zachycení těchto nezapomenutelných momentů a přetavení na věčné vzpomínky.

Mým cílem je naplnit vaše očekávání a dodat vám nejen krásné fotografie, ale také skutečný umělecký zážitek. Snažím se zachytit každý úsměv, okamžik dojetí a jiskru štěstí.

Mé svatební fotografie jsou více než jen statické obrázky. Jsou to živé příběhy vyprávěné skrze estetiku, detaily a vášnivé záběry. Vytvářím snímky, které vám připomínají okamžik, kdy jste se cítili nejšťastnější.

@fotodoubrava #fotodoubrava

svatební fotograf

Setkání před fotografováním

Mé fotografické služby jsou přizpůsobeny vašim individuálním přáním a potřebám. Každá svatba je unikátní a má svůj vlastní styl a atmosféru. Proto se s vámi setkám předem, abych pochopil vaše představy a získal přesnou představu o tom, jak byste si přáli, aby vaše svatební fotografie vypadaly. Během našeho setkání se budu ptát na detaily ohledně místa, oblečení, dekorací a důležitých okamžiků, které chcete zachytit.


Svatba je plná emocí a různých okamžiků. Jsem připraven zachytit spontánní okamžiky i aranžované portréty. Pohybuji se diskrétně a s respektem k vašemu prostoru, abych zachytil každou jiskru štěstí a lásky.

svatební fotograf

Další služby a svatební fotograf

Kromě fotografování nabízím navíc i další služby, které vám pomohou sdílet a prezentovat vaše svatební fotografie. Mohu vám pomoci vytvořit elegantní svatební album a tisknout nebo rámovat fotografie. Mé služby nekončí jen u fotografií. Snažím se poskytnout vám kompletní zážitek. Nabízím vytvoření svatebního alba, tisk velkoformátových snímků, rámování a další doplňkové služby.

Reference

Reference mé práce jsou důkazem kvality a spokojenosti mých klientů. Mnoho párů mně důvěřovalo, abych zachytil jejich nejvýznamnější okamžiky a výsledek předčil jejich očekávání. Jsem hrdý, že jsem mohl být součástí jejich svatebního dne a vytvořit pro ně vzácné vzpomínky.

Pokud hledáte svatebního fotografa, jste na správném místě. Kontaktujte mě a společně připravíme svatební fotografie, které zachytí váš jedinečný příběh.

Miroslav Doubrava, fotograf


Svatbu v kostele (svátost manželství) předchází Příprava na manželství v předmanželském kurzu podrobnosti naleznete na webu farnosti svatého Mořice v Kroměříži.