Makrofotografie

Jste numismatik a chcete připravit katalog své sbírky? Chcete vystavit své mince v elektronické aukci? Potřebujete digitálně archivovat skutečný stav své sbírky? Pokud alespoň v jednom případě jste si odpověděli ano, jste tu správně.

Pro fotografování mincí pro numismatické aukční portály jsem si vytvořil vlastní postup a sestavil speciální pomůcky a osvětlení.

Využívám nejmodernější vybavení a technologie, které zajistí nejen krásné fotografie, ale i rychlé a efektivní zpracování a dodání skvělých fotografií.

Nabízím konkurenceschopné ceny a flexibilitu při plánování a realizaci fotografií. Nechte mě pomoci vám zachytit krásu a detaily vašich produktů a podpořte tak svůj podnik a zvyšte svou prodejnost. Kontaktujte mě ještě dnes a objevte krásu a detaily makrofotografie.

Mám vyfotografováno a zpracováno přes 3500 ks fotografovaných mincí.

Fotografování mincí se používá pro vytvoření katalogů pro sběratele, pro prodejce mincí na internetových aukčních portálech nebo pro účely identifikace mincí v muzeích a výstavách. Aby bylo dosaženo kvalitních výsledků, je nutné používat speciální osvětlení, stativy a objektivy s vysokým rozlišením. Oříškem bývají nejen leštěné mince a medaile, které jsou malými zrcátky, ale také velmi zoxidované tmavé mince.

@fotodoubrava #fotodoubrava

Makrofotografií vám umožním získat neuvěřitelné detaily nejen vašich mincí ale i dalších produktů – malých předmětů. Moje zkušenosti s makrofotografií zajišťují, že vaše fotografie budou nejen krásné, ale také přesné a detailní.

Mohu nabídnout i další služby, jako je úprava barev a retuše, aby vaše fotografie vypadaly dokonale. Ať už potřebujete fotografie pro webové stránky, katalogy nebo marketingové účely, jsem tu pro vás.

Snažím se zajistit vaši spokojenost a splnění vašich potřeb. Proto se před každou fotografií seznámím s vašimi požadavky a přáními a vybereme spolu nejlepší styl a techniku fotografování, aby vaše produkty vynikly na fotografiích.

Makrofotografie je fotografický postup, kterým získáme snímek podávající více podrobností předmětu, než jich na něm rozezná lidské oko ze vzdálenosti 25 cm. Makrofotografický snímek je snímek zvětšený v měřítku.

Například když snímek 2 cm velké mince bude mít při měřítku 1:1 na snímači či filmu rozměr 2 cm, takže velikost mince na snímači či filmu odpovídá jeho skutečné velikosti. Při zvětšení nad 30:1 patří do oboru mikrofotografie.