Školní fotografie

Rádi byste si zachovali trvalou památku na vaši třídu nebo školní skupinu? Nechte to na nás! Naše profesionální fotografické služby jsou tu pro vás, abychom zachytili vaše nezapomenutelné okamžiky.

Díky našim zkušenostem s fotografováním školních skupin jsme schopni zachytit každou jedinečnou osobnost vaší třídy. Pomůžeme vám vytvořit krásné a profesionální fotografie, které se stanou trvalou památkou na vaše školní léta. Není nic krásnějšího než procházet papírová alba se svými přáteli a vzpomínat na ty nezapomenutelné chvíle.

Máte na výběr z nabídky skupinových fotografií školních skupin až po týmové fotografie, které zachytí vaši třídu jako celek při tvůrčí práci.

Nenechte si ujít příležitost získat ty nejlepší fotografie vaší třídy. Kontaktujte nás ještě dnes a objednejte si naše fotografické služby pro vaši třídu nebo školní skupinu!

@fotodoubrava #fotodoubrava

Jak to funguje:

  1. Objednejte si fotografování školní skupiny
  2. Domluvíme si termín a místo fotografování
  3. Provedeme samotné focení
  4. Fotografie připravíme do fotoalba
  5. Třída (rodiče) obdrží kód pro vstup k objednávkám, jednotlivci obdrží speciální kód
  6. Můžete si také přidat své osobní fotografie a vytvořit z nich dárek jako fotokrabičku, kalendář, leporelo, fotosešit a mnoho dalšího
  7. Po úhradě vám zhotovené fotografie doručíme domů

Kdy budete mít školní fotografie hotové?

Hned druhý den po fotografování budou školní fotografie připraveny pro vaše objednávky. Po odeslání objednávky je můžete mít u sebe již na třetí den.